אמא של בת המצווה..? זה בשבילך!

מה חשוב לך כשאת מחפשת סדנה לאירוע שלך..?

כשאני מעבירה סדנה בבת מצווה חשוב לי לתת כוח לכל החיים לילדה שלך, לגרום לחברות שלה להתחבר אליה באמת ולהפוך את האירוע למשמעותי לכל המשפחה. 

איך אני עושה את זה…?

בסדנה מיוחדת שפיתחתי עבור מסיבות בת מצווה בחיק המשפחה והחברות- סדנה שמשלבת חיבור והעצמה לבת המצווה יחד עם אומנות ברמה גבוהה שמתאימה גם לסבתות ולדודות!

מחנכת כיתה ו'..? זה בשבילך!

את מחנכת כיתה ו'- אתגר גדול לפנייך. את רוצה לתת לבנות שנה משמעותית, שנה שבאמת תיתן להם כוח, ידע וכלים לקראת ההתבגרות שלהן. אבל…בשקט בשקט מותר לגלות-שאין לך כח לאתגר הזה. יש לך את עצמך, בית ומשפחה, וגם ככה העבודה קשה עוד בלי הפרוייקט הענק הזה. נכון שיש לך רצון ומטיבציה- אבל… היית שמחה לקיצור דרך- לא כזה שיפגע בבנות, אלא שייתן להן את המקסימום- אבל בלי לסחוט ממך את כל הכוחות. כל כך מובן. גם אני הייתי שם כמה שנים. זה באמת קשה! וגם לא בא לך שייהרס לך השם שלך כמורה טובה ואיכותית-אז את באמת בפלונתר אמיתי של הרצון אל מול הכח… אני באמת מבינה אותך!

יש לי פתרון בשבילך- לא, הוא לא פתרון קסם- אבל הוא יחסוך לך 90 אחוז מהעבודה. את תספרי לי על הרצונות שלך, כל החלומות שהיית רוצה שיהיו בשנה הזאת- ואני יגשים אותם, דרכך. בדרך שלך. זה יכול להיות בסדרת מפגשיםוסדנאות, זה יכול להיות בערכות יצירה לבנות, או אפילו בערב אמהות ובנות. אני כאן כדי לעשות את השנה שלך איכותית, ברמה גבוהה ושנה שתגשים את כל החלומות שלך בכיתה- תגרום לשם שלך כמורהטובה ומקצועית- אבל לא יגמור לך את הכוח- כי אני עובדת כאן בשבילך. למען הבנות שלך-יותר מזה- למענך. 

 

סדנאות אומנות לבת מצווה- מפגשים שהופכים את שנת ההתבגרות לחוויה עם משמעות!

הסדנאות אומנות הייחודיות האלו מורכבות משלוש שעות של הפעלה- הכוללות גם תוכן וגם חוויה של יצירה. השילוב הזה מאפשר לבנות זמן להכרות איתי, יחד עם תהליך. ההמלצה היא כמה מפגשים במהלך השנה ואז יכולת ההיקשרות וההשפעה על הבנות היא גבוהה יותר. 

הסדנאות משלבות כלים באומנות להבעה רגשית , וכלים לנוספים לעבודה פנימית ולהתבגרות שמחה ובריאה. 

מגוון נושאים-

סדנאות אומנות ערכיות במגוון טכניקות באומנות, חוויה של חיבור שמתאימה גם לערבי אימהות ובנות.

מפגש פתיחת שנה- לפתוח את שנת בת המצווה בעוצמה וחוויה, המפגש ביניכם יתחיל ברגל ימין… סדנת אומנות שמאפשרת שיח, תיאום ציפיות והכנה לתהליך המשמעותי של השנתי. הסדנה נמשכת כשלוש שעות, וכוללת עיצוב קלסר בת מצווה / עיצוב יומן מסע אישי. בטכניקות DIY מגוונות.

יוצרת תודה- סדנת אומנות של חווית הכרת תודה והכנת מתנה להורים למסיבת בת המצווה האישית או הכיתתית מבחר תוצרים לבחירה.

מפגש אימהות ובנות- מתאים בכל שלב בתהליך השנתי, ערב של מפגש רגשי ועוצמתי – מפגש שמחבר את הלב ומחזק את הקשר מפגש של נתינה הדדית דרך האומנות.

מעצבת את חיי – יצירת אלבום בת מצווה אישי, חוויה של צבע ואומנות. סדנת אומנות בת שלושה מפגשים.

מסע אישי דרך סדנה באומנות– לגלות את עצמי, סדנת הכרות עם הכוחות והעוצמות שבי, סדנה שמאפשרת מגוון חוויות ומחשבות דרך אומנות וכתיבה.

סדנת אומנות בת מצווה במשפחה-סדנת העצמה לבת המצווה- סדנת אומנות שדרכה בת המצווה עוברת תהליך של חיזוק הכוחות החיוביים שבה!

אני כאן בשבילך-052-7560474