נגמר לך המנוע...?

אין לי כח. אני לא מספיק טובה. אני לא מספיק שוה. כולן מצליחות ואני לא. אין לי סיכוי. די- נמאס לי! זה כל כך טבעי שתרגישי ככה. שאין לך כוח- לא לעצמך וגם לא למי שלידך… את מרגישה שנגמר לך המנוע, אין לך אפילו טיפת כח כדי לקום מהספה. את מרגישה לבד, ולמי בכלל אכפת, והבור הגדול שאליו נכנסת כל כך עמוק ואי אפשר לצאת ממנו לעולם. את יודעת בעומק הלב- שאת חייבת לצאת, וכמה שיותר מהר. כי המחיר שאת משלמת על להישאר בבור- הוא ממש גדול. את מפסידה קודם כל את עצמך, את החיים שלך. את השמחה שלך, נדפקיפ לך קשרים עם האנשים שסביבך, ואולי גם הזוגיות עם אישך. הכל דפוק- ומיום ליום המצב רק מחמיר, את מנסה לקום אבל שוב מתרסקת. ניסית כבר הכל- שופינג, ריצה ומוזיקה, לדבר עם חברה אבל כלום לא באמת עוזר. המנגינה שאת שומעת בתוך הלב כל היום היא שאת דפוקה ואין לך סיכוי.  את יודעת שאם תמשיכי ככה בלי לעזור לעצמך המצב רק הידרדר, את לא יודעת אפילו איפה הסוף.. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם לא תטפלי בעצמך, זה כואב מידי לחשוב על זה. ובצדק. זה יהיה הזועה הכי נוראית אם תשארי ככה, לבד, מיואשת, מלאה בשנאה עצמית ובשנאה לעולם, כעס פנימי על כולם ואולי גם עם בורא עולם….

את צודקת באלף אחוז. אסור לך להישאר שם למטה, בבור. להישאר בלי כח לקום ולהתחיל מחדש. זה מסוכן לך, לבעלך ולילדים (בהווה או בעתיד…) וגם להתפתחות האישית והמקצועית, לחלומות שאי פעם היו בתוכך פנימה ונגנזו כי את פשוט מרגישה דפוקה..

יש דרך לצאת מהבור, אני מבטיחה! אני יודעת להוציא נערות ונשים מהבורות של החיים. אני עושה את כבר עשר שנים. הדרך לצאת מהבור היא לעבור תהליך פנימי. לא! לא חייבים לקרוא לו טיפול רגשי- מסוג האלה שרק חושבים על לשבת מול הפסיכולוג והוא יהנהן בראש וידרוש ים של שטרות. אצלי זה אחרת, אצלי זה עובד עם הנשמה. אצלי זה עובד בגישה אחרת, בגישה שמאמינה במי שאת יכולה להיות, בגישה שגורמת לך להביט במראה ולהתחיל לאהוב את מי שמחכה לך שם. בגישה שגורמת לך לרצות לצאת מהבור, להאמין שאת יכולה- גם בלעדיי להגשים את כל החלומות שלך, להחזיר אותך לעצמך. את היהלום שבך להוציא ולגלות- להשתמש בו, להפיץ אותו. לעשות את כל הטוב שחלמת לתת לעולם. את לא עוד אחת מהנשים שאני עוברת איתן מסע- כי זה המסע שלך. ולכ אחת מאיתנו יש מסע משלה- את הדרך הפנימית שלה להגיע אל הטוב שלה. אני כאן איתך, באמת. בזמינות באהבה ובאחראיות- נצא יחד מהבור לחיים שאת באמת רוצה.  

כי יש כל מיני מצבים בחיים שתוקעים אותנו, תוקעים את הרגשות שלנו, תוקעים את התהליך האישי הפנימי שלנו מלצאת החוצה ולהיות אנחנו. השאלה הגדולה מי אני- מנקרת בלב רבים מאיתנו, ואנחנו במסע פנימי לחפש את עצמנו, את מהותנו ואת אושרנו. יצאתי להרבה מסעות מורכבים בחיים וליוויתי מסע פנימי עם עשרות נערות ונשים, בנינו אימון בתהליך, בדרך, בכוחות שיש בתוכנו לצלוח משברים,
עלינו הרים וירדנו בקעות-ומצאנו יחד אוצרות!

יש מגוון אפשרויות לתהליך אישי בכולם את תגיעי אל עצמך- השאלה היא מה הדרך שאת בוחרת עבורך…-

  1. טיפול בשיטת הקאוצינג- 12 מפגשים טלפוניים שמובילים אותך לשינוי בחיים. מתאים למגוון גדול של נושאים- העצמה אישית, העצמה עסקית, קשר זוגי, התגברות על משברים בחיים וכל מה שמעסיק אנשים. מתאים לנשים ונערות מעל גיל 17.
  2. טיפול באומנות– סדרת מפגשי קליניקה שמרפאים את הנפש דרך שיח רגשי ואומנות עם משמעות.מתאים לחסימות רגשיות, מצבי לחץ ומשבר, קשרים מורכבים ושאר מורכבויות החיים. מתאים לנשים נוער וילדים.
  3. טיפול בשיטת סמל- 12 מפגשים של מסע אישי דרך הסיפור חיים המיוחד שלך, תהליך אישי של התבוננות בסיפור חייך ושינוי העתיד דרך העבר. מתאים לנשים, נוער וילדים.
  4. טיפול רגשי הוליסטי- סדרת מפגשי קליניקה של תהליך אישי ושחרור רגשי במגוון שיטות טיפוליות- CBT, NLP, E.M.D.R המסע ועוד… מתאים לילדים, נוער ונשים. במגוון תחומים והתמודדויות בחיים. 

בואי לתדלק את עצמך מחדש-