מרגישה תקועה...?
יש בתוכך מלא טוב שרוצה לצאת לעולם, והוא חסום...?
רוצה להיות מאמנת בגישה טיפולית
וחולמת שאנשים יחכו בתור לעבור אצלך תהליך משנה חיים...?

האתגר למאמנות העתיד:

אתגר חדש, מושקע וייחודי
שיקפיץ אותך לגובה חדש

5 ימים של התבוננות פנימה ותרגול אישי

לקראת לימודי אימון בגישה טיפולית

מרגישה שנועדת לעזור לאנשים
אבל את לא יודעת איך ומה..?
יש כל כך הרבה שיטות וכלים- אין לך מושג מה באמת מדוייק...?

טל שמידט

מאמנת בגישה טיפולית להתקדמות משמעותית בחיים,
בעלת קליניקה ותוכנית ליווי לנשים, ליוותה מאות נשים בתהליכי עומק משמעותיים, מנהלת בית ספר ללימודי אימון בגישה טיפולית עם עשרות תלמידות מצליחות

מזמינה אותך לאתגר וואטסאפ/מייל

למאמנות העתיד של עם ישראל!

בו תגלי איך להיות את. באמת. גם בשליחות שלך בעולם!

אתגר הוואטסאפ/מייל

חמישה ימים של עושר פנימי!

האתגר שייתן לך ידע וכלים איך להביא את השליחות שלך לעולם!

Play Video

תקבלי ידע וכלים

איך להפסיק להרגיש תחושת
החמצה בייעוד שלך בעולם 

איך להגשים את חלום חייך
להשפיע על אנשים

איך לייצר הכנסה גבוהה
ממה שאת אוהבת ויודעת לעשות!

מסכימה איתי שאם את לא בוחרת להיות מי שאת רוצה להיות –
החיים ימשיכו ככה…?
יש לך צומת עכשיו לבחור- להישאר במקום…
או לגדול אל מי שאת רוצה וראויה להיות!
תבחרי להיות את באמת, אם זה החלום שלך
ללמוד אימון שמשלב גישה טיפולית.

תבחרי לעצור את תחושת הפספוס וההחמצה –
כל יום שעובר ואת לא פורצת קדימה, זה יום שיכולת להשפיע טוב בעולם!

Play Video

נשים מספרות

זה מה שיקרה לך
באתגר

תרגישי שאת יכולה ורוצה להגשים
את חלום חייך להשפיע על אנשים

תרגישי שאת יודעת איך להפסיק להרגיש
תחושת החמצה בייעוד שלך בעולם

תרגישי שיש לך דרך מעשית
לבחור להיות את באמת.

לעצור ולהקשיב לעצמך
לרצונות העמוקים.

תרגישי ביטחון במי שאת ובמה
שאת רוצה להיות

למצות את ה100% יכולות שלי,
לא רק לשרוד, אלא לחיות חיים מלאים.

תרגישי שיש לך דרך ברורה להצליח עסקית
בשליחות שלך בצורה שמדוייקת לך

תרגישי שיש בך יכולת להביא את הטוב שלך
לעולם ולחיות ברווחה פנימית וכלכלית

זה מה שיקרה לך באתגר

תרגישי שאת יכולה ורוצה להגשים את חלום חייך להשפיע על אנשים

תרגישי שאת יודעת איך להפסיק להרגיש תחושת החמצה בייעוד שלך בעולם

תרגישי שיש לך דרך מעשית
לבחור להיות את באמת.

לעצור ולהקשיב לעצמך
לרצונות העמוקים.

תרגישי ביטחון במי שאת ובמה
שאת רוצה להיות

למצות את ה100% יכולות שלי,
לא רק לשרוד, אלא לחיות חיים מלאים.

תרגישי שיש לך דרך ברורה להצליח עסקית בשליחות שלך בצורה שמדוייקת לך

תרגישי שיש בך יכולת להביא את הטוב שלך לעולם ולחיות ברווחה פנימית וכלכלית

קצת מהפידבק שאני מקבלת מנשים

(וגם את יכולה לקבל)

"טל אהובתי! אין לך מושג עד כמה נהננו, אישי ואני,
מהקלפים המדהימים האלה!
מחכים לתרגל אותם על בני אבני קודש היקרים!
תודה ענקית."

הרבנית ימימה מזרחי | חשוון תש"פ

כמה מילים מטל...

נעים מאד שמי טל שמידט,

זכיתי בעשור האחרון לעשות שינוי ענק בחיים שלי,

ובחיים של אלפי נשים ונערות בארץ ובעולם.

התמחתי באימון וטיפול בנשים ונערות,

ואני מאמינה בשילוב של טיפול ואימון 
אנחנו לא רק פותחים את הכאב ובוכים על החיים

ולומדים לקבל את הרגשות שלנו –

אלא

אנחנו מתקדמים קדימה ובונים את מי שאנחנו רוצים להיות!

בצורה עמוקה, שנוגעת ברבדים העמוקים שלנו

מנקודת מבט של צמיחה וגדילה.
רק אימון- זה לפעמים שטחי מידיי
רק טיפול- זה לפעמים מכאיב מידיי ומוריד את התפקוד-
השילוב ביניהם- זה האיזון בעיניי- להתקדם קדימה בצורה עמוקה!

טל שרייני לי מקום באתגר מאמנות העתיד שלך

כל מה שרצית לשאול

האתגר מתאים לכל אישה (כן, נשים בלבד=) שיש לה חלום ושליחות לעזור לאנשים בפן הרגשי. נשים שמרגישות שיש להן יכולת הקשבה ורוצות ללמוד בצורה מקצועית את תחום הנפש. האתגר מתאים לנשים עם ידע מקצועי רחב, ונשים שיוצאות עכשיו לדרך להגשים את החלום….

בכל יום ישלח בקבוצות הוווצאפ או למייל שלך, תוכן וערך עם משימה קצרה כדי שתוכלי להתקדם קדימה לקראת בהירות בשליחות שלך. מה שעליך לעשות, זה לפנות 10 דקות ביום לקרוא את התוכן ולעשות עבודה פנימית עם עצמך.

בוודאי!
חשוב לנו מאד לתת מענה מקצועי לתהליך שתעברי באתגר, ולכן בכל יום ישלח קובץ פרומס עם המשימה היומית שבה תוכלי לשתך אותנו בעבודה הפנימית שלך, וצוות המנטוריות שלנו יושב על התשובות, ומגיב, ואפילו מרים טלפון כשיש לו משהו חשוב מאד לומר לך במסע שלך…

האתגר יוצא לדרך בתאריך מסויים, ונגמר לאחר שבוע.

כאן נכניס טקסט מתאים

לא, האתגר חינמי לגמרי, אבל כדי שתוכלי להתקדם באמת- אנחנו ממליצות לך להקדיש 10 דקות ביום לעצמך ולעבור את המסע הזה…. זה התשלום הפנימי שלך לעצמך=)

הנה מה שהבעלים בבית מרגישים כשהאישה שלהם בתוכנית...

"באתי בשורות אלו, להביע את הערכתי הרבה ואת ההכרת הטוב העמוקה שיש לי כלפיי טל שמידט והצוות המקצועי שלה, אשתי שתחי' עברה תקופה מאד מאד קשה, בעקבות אבדן של אמא שלה ע"ה בצורה טראגית ביותר וממש עברנו תקופה מאד מאתגרת, השיא היה כשפשוט היא הפסיקה לעבוד ולתפקד בבית. היא הייתה בעצבות עמוקה עם המון סערות רגשות. היא הייתה אז בהריון ובכלל לא רצתה את התינוק, מבחינתה היא איבדה טעם בחיים.
בהשגחה פרטית מופלאה, קרובת משפחה שלחה לה לינק לוויבינר של טל ומאז הכל היסטוריה, היא התחילה תהליך, ופשוט החיים שלנו השתנו היא מצאה עבודה חדשה, התפקוד שלה עלה, היא רגועה ושמחה וממש מצאה מחדש טעם בחיים, היא למדה להכיר את עצמה, את החוזקות שלה, את היכולות שלה, ואת הצרכים שלה.
אחרי שהיא ראתה איך זה כל כך שינה לה את החיים, היא החליטה שהיא חייבת ללמוד את זה, גם בשביל לחוות את זה יותר לעומק, אבל בעיקר בשביל להפיץ את האור הזה הלאה.
אז היא הלכה ללימודים וברוך ה' אנחנו כל כך נהנים, היא מספרת לי כל הזמן מה היא לומדת ואני גם מאד נהנה מהדברים, גולת הכותרת מבחינתי היא, שהכל מושתת על המקורות שלנו בלי לנסות לחצוב מים מבורות נשברים, אלא באמת הכל מעוגן במקורות ופשוט מוגש מחדש בצורה מקצועית וממקדת שעוזרת לבן אדם להבין מה באמת הכוונה בכל מה שכתוב בספרות של חז"ל וספרי המחשבה והחסידות שלנו באופן אישי הייתי ממליץ לכל אחד להמליץ ולעודד את אשתו להירשם ללימודים
האלו, זה לימודים שפשוט ישנו לכם את החיים ואת הבית שלכם, ובעזרת ה' בזכות זה תוכלו לעזור גם לאחרים לחיות חיים יותר טובים ולהפיץ את האור הזה הלאה."

עדי נזכה לגאולה שלימה בקרוב ממש

אברהם לוי

"האמת שיש הרבה מה לומר ולכתוב, וכשאשתי תחי' שאלה אותי אם אני וכן לומר מה דעתי על הלימודים של גב' טל שמידט, אמרתי לה- ברור, אני לא רק מוכן אני ממש רוצה… אז זהו, אני רוצה לכתוב כמה מילים לבעלים יקרים, כדבר איש אל רעהו…
אני מתאר לעצמי שאם אתם קוראים כעת את מה שאני כותב כנראה שגם אתם באותו מצב שבו הייתי אני לפני חצי שנה, כשאשתי שתחי' הציעה בפניי את הרעיון להצטרף למסלול הלימודים עם גב' טל שמידט, ואז אמרתי לו- "נו, אויש באמת, הצלחת להשתכנע לכל מיני מילים יפות של איזה קופרייטר מוצלח…" (ובלב חשבתי איך קל לשכנע אותן…) וכשעוד שמעתי את המחיר של הלימודים זה אפילו לא היה מתוכנן לעבור את מפתן המחשבה שלי, ורק אמרתי כדי לצאת ידי חובת הקשבה- שאחשוב על זה…
אבל.. ושוב אבל… ב"ה שזכיתי שהתקיים בי הפסוק "רבות מחשבות בלב איש ועצת ד' היא תקום", וכעת עם יד על הלב, אנחנו כעת אחרי חודש אלול , ר"ה, ויו"כ, וכל הימים הקדושים האלו, ניסינו כולנו להתקרב במשהו לקב'"ה, להתחזק בכל מיני דברים שרצינו, לתקן את הנפש, להמליך את השם עלינו, אני באמת לא יודע איך זה אצל כולם,(קשה לי לסגנן על הכתב את הרגשות הלב שלי שפורצות ברגש רב) אבל אני תמיד חשבתי, עד שאשתי תחי' התחילה ללמוד, שבד"כ האישה היא לא הפרטנר הנכון לכל העניינים הרוחניים או איך שתקראו לזה, האמת אני מתרגש כשאני כותב כאלו דברים- אני חושב שלקבל אישה שגם ב"ה עסוקה בעבודות הבית, כבישולים, כביסות, גידול הילדים- כיבכול עבודות שהם עם הגוף, ומכניסה לתוכן את הנשמה, ולא את הנשמה כמו שמתכוונים בסלנג, אלא את הנשמה האמיתית שהיא החלק הרוחני שבתוך כל אחד ואת מאיתנו, זה וואהו! זה מדהים! וזה ב"ה האושר הגדול והמתנה שקיבלתי לכבוד שנת תשפ"ג, שב"ה אני רואה את אשתי שתחי' הרבה יותר רגועה, וזה בהחלט משהו פנימי, משהו שמגיע מתוכנו, כנראה מהנשמה האמיתית שלנו. אשתי שתחי' תמיד משתפת אותי בתובנות מהלימודים, אני אומר בכנות, זה לא תמיד קל, אבל ב"ה שהיא כ"כ משוכנעת בתובנות ההם שמקבלים שם בלימודים, ולא רק שהיא משוכנעת, אלא שאני בעצמי מבין (ולא רק משתכנע) שזה כ"כ נכון, וכנראה שהאמת מדברת בעד עצמה. אני רוצה לתת דוגמא קטנה ברשתוה וברשותכם (סליחה מאשתי על השיתוף, אבל אולי זה יהיה לתועלת) לכל בעל ואישה יש במהלך החיים חילוקי דעות, לפעמים זה רק עניינים טכניים, לפעמים עניינים עמוקים ומהותיים יותר, ומידי פעםזה גורם לסוג של מחלוקת שיוצרת קצת ריחוק בין בני הזוג (קורה במשפחות הכי טובות) משום מה לאחרונה שמתי לב לתופעה שכבר חוזרת על עצמה לא פעם ולא פעמיים, שאחרי סוג של של חילוקי דברים בינינו ואני במצב שקצת מאוכזב מכך שאשתי תחי' לא קיבלה את דעתי וכנראה שגם היא באותו מצב (לא מצאתי תיאור אחר לזוג אחרי ויכוח…) כשאני יוצא מהבית (לפני שהגענו להסכמות בדין ודברים בינינו) להמשיך בשגרת סדר יומי, אני מקבל ממנה חיוך, מעבר לאמירת שלום הרגילה, חיוך כזה שאומר בוא נפריד בין הויכוח לקשר בינינו, אין ספק שזהו הרגשה נפלאה!
ובכלל, אני מיום ליום נוכח לדעת שהרבה שלווה ורוגע נכנסו לביתינו ב"ה, מאז הלימודים אצל גב טל תחי' (שכבר הפכה למושג אצלנו בבית…!) באמת שכאן המקון לברך מעומק הלב שתזכה הלאה לרוב הצלחה וסיעתא דשמיא תמיד. אמן.
אני רוצה רק לתמצת בכמה מילים- המסקנה שלי אחת! אין דבר כזה שאומרים שהאיש מהותו רוחנית יותר והאישה מהותה גשמית, אלא לכל אחד ואחת מיצירי כפיו של הקב"ה יש את חלק הגוף וחלק הנשמה, ואשרינו שזכינו בדורנו שלנו, ניתנת הזדמנות פז שכזאת ללמוד על חלק הנשמה שבתוכנו, ולהרגיש ביתר שאת את הרמירה שאומרים כל בוקר- אלוקי, נשמה שנתת בי טהורה היא, תודה רבה לך אבא שבשמיים! לדעת להפוך את כל פעולות הגוף שלנו- הגשמיות לפעולות רוחניות עם כל… הנשמה!
ואי אפשר שלא להזכיר את הרווח הגדול שעל הדרך זוכים גם להפיץ וללמוד את הדברים הנפלאים האלו לעוד ועדו מברואי ד' יתברך ולהאיר עוד הרבה בתים בישראל, וזוהי שליחות וזכות עצומה!

הירשמי כאן עכשיו
אל תוותרי על עצמך!
יש לך שאלות?
מוזמנת לחייג אלינו 050-233-9489 או למלא את הטופס
כל הזכויות שמורות לטל שמידט
דילוג לתוכן